Fotele biurowe

Fotele biurowe Profim Bejot Nowy Styl

Produkt dnia
Metalowa szafa ubraniowa do szatni SUM 420 W ST dwudrzwiowa szafka BHP z podziałem
Metalowa szafa ubraniowa do szatni SUM 420 W ST dwudrzwiowa szafka BHP z podziałem

828,04 zł

Cena regularna: 920,04 zł

Najniższa cena: 827,79 zł

673,20 zł

Cena regularna: 748,00 zł

Najniższa cena: 673,00 zł
szt.
Szafa ubraniowa BHP 1-drzwiowa SUM 410 wst szafka do szatni z przegrodą pionową
Szafa ubraniowa BHP 1-drzwiowa SUM 410 wst szafka do szatni z przegrodą pionową

536,89 zł

Cena regularna: 596,55 zł

Najniższa cena: 596,55 zł

436,50 zł

Cena regularna: 485,00 zł

Najniższa cena: 485,00 zł
szt.
Szafa ubraniowa metalowa BHP Sum 420 Wst 2 drzwiowa szafka do szatni z podziałem zamek 3 pkt.
Szafa ubraniowa metalowa BHP Sum 420 Wst 2 drzwiowa szafka do szatni z podziałem zamek 3 pkt.

852,39 zł

Cena regularna: 947,10 zł

Najniższa cena: 947,10 zł

693,00 zł

Cena regularna: 770,00 zł

Najniższa cena: 770,00 zł
szt.
Metalowa szafa ubraniowa SUM 320 W ST dwudrzwiowa szafka BHP socjalna do szatni
Metalowa szafa ubraniowa SUM 320 W ST dwudrzwiowa szafka BHP socjalna do szatni

699,62 zł

Cena regularna: 777,36 zł

Najniższa cena: 565,80 zł

568,80 zł

Cena regularna: 632,00 zł

Najniższa cena: 460,00 zł
szt.
Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Szerokość [mm]

Właściwe przechowywanie dokumentów w każdej firmie bywa największym problemem w zakresie prawidłowej organizacji, bezpieczeństwa oraz komfortu pracowników. Proces ten znacznie ułatwiają między innymi szafy kartotekowe A6 – meble, dla których warto znaleźć miejsce w każdym przedsiębiorstwie opierającym się magazynowaniu dokumentacji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Oferujemy modele różnorodne – małe, duże i średnie, lecz zawsze dobrze wykonane, z 5-letnią gwarancją oraz oferowane w korzystnej cenie zakupu. Przejrzyj wszystkie i złóż zamówienie już dziś!

Czym cechują się szafy kartotekowe A6 dostępne u nas?

Szafy kartotekowe na format A6 są przeznaczone do wszystkich przedsiębiorstw, których podstawowym problemem jest przechowywanie zupełnie różnych małoformatowych dokumentów w prawidłowych warunkach. Szafka kartotekowa jest meblem, który znacznie to ułatwia. Wskazują na to jej zalety, w tym:

  • Optymalna organizacja – warto wiedzieć, że każda szafa kartotekowa znacznie ułatwia organizację dokumentacji, zwiększa bezpieczeństwo wszystkich dokumentów i kartotek, a przy tym także chroni zawartość przed odczytaniem przez osobę do tego nieupoważnioną.
  • Łatwość przeszukiwania – szafy kartotekowe co prawda znacznie ułatwiają przechowywanie różnorodnych dokumentów, lecz także pomagają w kwestii przeszukiwania nawet największych zbiorów. We wnętrzu szuflad można umieścić oznaczenia i w ten sposób wspomóc się w poszukiwaniach odpowiedniej kartoteki.
  • Pełen porządek – warto wiedzieć, że duże i pojemne szuflady pozwalają zachować porządek w nawet najbardziej skomplikowanych zbiorach, w efekcie także zmniejszają bałagan w obrębie danej firmy.

Różnorodne szafy kartotekowe na format A6

Wszystkie szafy kartotekowe na format A6 dostępne na bieżącej podstronie mają wnętrze zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić magazynowanie dużych zbiorów, zachować w nich porządek, a przy tym także chronić zawartość przed dostępem osób nieupoważnionych.

Każda szuflada została podzielona na cztery rzędy, co znacznie ułatwia pracę z dokumentacjami, a zastosowanie prowadnic kulkowych z blokadą wysuwu sprawia, że dostęp do wnętrza jest w zasadzie nieograniczony. Blokada wysuwu to bardzo istotne rozwiązanie – uniemożliwia jednorazowe wysunięcie więcej niż jednej szuflady. Aby wysunąć kolejną, należy zamknąć tę otwartą obecnie. Na bezpieczeństwo wpływ ma także centralny zamek, który rygluje jednocześnie wszystkie szuflady – w rezultacie nie trzeba ryglować każdej osobno.

Większość elementów konstrukcyjnych została wykonanych z blachy o grubości od 0,8 do nawet 1,5 mm, a zastosowanie prowadnic wysokiej klasy podniosło wartość maksymalnego obciążenia każdej szuflady do 50 kg. To doskonały wynik i zarazem wartość, która powinna sprostać oczekiwaniom każdego przedsiębiorcy. Fronty szuflad oraz inne elementy stricte konstrukcyjne zostały pomalowane w technologii proszkowej na kolor wybrany podczas składania zamówienia. Dzięki temu można stworzyć w każdej firmie atrakcyjną aranżację, wykorzystując w tym celu spójną kolorystykę szaf kartotekowych, jak i pozostałych mebli.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące szafek dostępnych w naszej ofercie mailowo i telefonicznie, pomożemy również w złożeniu zamówienia. Każdą szafkę metalową można w pewnym stopniu spersonalizować, dzięki czemu wybrany produkt z całą pewnością spełni wszelkie założenia danego przedsiębiorstwa.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 501 610 620
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl