Termin i koszt dostawy

Czas i koszty dostawy
Termin realizacji zamówienia w sklepie mebiuro.pl jest uzależniony od wybranego rodzaju płatności oraz transportu. Meble dostępne bezpośrednio w magazynie wysyłkowym sklepu i zamówione do godziny 10:00 każdego dnia roboczego, najczęściej wysyłane są tego samego dnia dzięki czemu realizacja zlecenia trwa jedynie 24 godziny.

Dzięki dużym stanom magazynowym, większość najbardziej popularnych produktów dostępna jest od ręki przez co szybko możemy zrealizować Państwa zamówienia za pośrednictwem firm kurierskich lub własnym transportem.

Z uwagi na regulaminy firm kurierskich przesyłki paletowe są dostarczane pod wskazany adres, ale nie są wnoszone, czy wwożone do budynków, są jedynie ściągane z samochodu.

Zawsze staramy się wysyłać towar w najkorzystniejszej cenie dlatego nie narzuciliśmy w sklepie ryczałtowej stawi za poszczególne meble. Wyliczamy koszt wysyłki na podstawie ilości towaru i najmniejszego rozmiaru palety na której możemy spakować zamawiane meble.

Stosujemy różne wymiary palet w wysyłkach kurierskich:

mała paleta o wymiarach: 80x60 cm

standardowa paleta o wymiarach 120x80 cm

przemysłowa paleta o wymiarach 120x100 cm

przemysłowa paleta o wymiarach 165x100 cm

Wysokość przesyłki nie przekracza 210cm.

Meble małe, które nie wymagają wysyłki na palecie, wysyłane są w paczkach kurierskich. * nie dotyczy niektórych małych sejfów i szaf metalowych, które z uwagi na wagę powyżej 31 kg i możliwość możliwość uszkodzenia dla bezpieczeństwa wysyłamy jednak na małych paletach 80x60.

Oferujemy również indywidualne koszty transportowe.
W trosce o Państwa budżet możemy zaproponować dostawę autem dostawczym z pominięciem wysyłania mebli na paletach. Takie rozwiązania mogą wprowadzić znaczne oszczędności głównie w tych zamówieniach gdzie ilość szaf jest większa niż kilkanaście sztuk. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Transport bezpłatny - opcja dostępna dla nowych zamówień produkcyjnych na szafy metalowe Malow.
Dla klientów którzy wybrali produkty z produkcji MALOW proponujemy bezpłatna dostawę przy zamówieniach powyżej 9500 zł netto. Warunkiem takiej dostawy jest możliwość swobodnego dojazdu dla auta ciężarowego typu TIR bez zakazów ruchu drogowego. Maksymalny termin realizacji zamówienia z bezpłatnym transportem może wynieść 1-5 tygodni w zależności od okresu oraz mocy produkcyjnych.

Zawsze staramy się realizować zamówienia w jak najkrótszym czasie dlatego zachęcamy do kontaktu i ustalenia indywidualnych warunków w naszym dziale handlowo produkcyjnym.

Informacje dodatkowe:
Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy przed złożeniem zamówienia w celu weryfikacji dostępności mebli, ponieważ stany magazynowe określane przez sklep nie zawsze pokrywają się ze stanem faktycznym. Sprzedaż naszych mebli prowadzona jest również za pośrednictwem innych platform sprzedażowych co oznacza, że mogą się dynamicznie zmieniać.

W przypadku zamówienia kilku produktów o różnym stanie dostępności, czas realizacji całości zamówienia może ulec wydłużeniu (zazwyczaj o tyle, ile wyniosłaby realizacja wysyłki produktu o najdłuższym czasie dostępności).

Istnieje możliwość rozdzielenia zamówienia i wysłania w trybie przyśpieszonym towaru, który jest już dostępny a w terminie późniejszym przygotowania drugiej przesyłki z towarem, który był realizowany w dłuższym terminie. Taki podział skutkuje jednak doliczeniem dodatkowych kosztów wysyłki. Informacje ustalane będą każdorazowo między Sprzedawcą a Kupującym.

UWAGA ! Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki przy kurierze.
Jeśli dostarczana do Państwa przesyłka lub jej opakowanie posiada wyraźne ślady uszkodzenia, jest otwarta, zgnieciona, rozdarta itp. prosimy o nieodbieranie paczki i niezwłoczny kontakt z naszym sklepem. Informujemy, iż wysyłany towar jest fabrycznie nowy i nie posiada żadnych wad/uszkodzeń. 

Przesyłki kurierskie realizowane są w większości przez firmę Rohling Suus oraz DHL. Firmy te posiadają system "śledzenia przesyłki" dostępny na swojej stronie internetowej. Na życzenie klienta każdorazowo przesyłamy numer przesyłki do wglądu z możliwością jej śledzenia.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 501 610 620
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl