Fotele biurowe

Fotele biurowe Profim Bejot Nowy Styl

Produkt dnia
Metalowa szafa ubraniowa SUM 320 W ST dwudrzwiowa szafka BHP socjalna do szatni
Metalowa szafa ubraniowa SUM 320 W ST dwudrzwiowa szafka BHP socjalna do szatni

699,62 zł

Cena regularna: 777,36 zł

Najniższa cena: 565,80 zł

568,80 zł

Cena regularna: 632,00 zł

Najniższa cena: 460,00 zł
szt.
Metalowa szafa ubraniowa do szatni SUM 420 W ST dwudrzwiowa szafka BHP z podziałem
Metalowa szafa ubraniowa do szatni SUM 420 W ST dwudrzwiowa szafka BHP z podziałem

828,04 zł

Cena regularna: 920,04 zł

Najniższa cena: 827,79 zł

673,20 zł

Cena regularna: 748,00 zł

Najniższa cena: 673,00 zł
szt.
Szafa ubraniowa metalowa BHP Sum 420 Wst 2 drzwiowa szafka do szatni z podziałem zamek 3 pkt.
Szafa ubraniowa metalowa BHP Sum 420 Wst 2 drzwiowa szafka do szatni z podziałem zamek 3 pkt.

852,39 zł

Cena regularna: 947,10 zł

Najniższa cena: 947,10 zł

693,00 zł

Cena regularna: 770,00 zł

Najniższa cena: 770,00 zł
szt.
Szafa ubraniowa BHP 1-drzwiowa SUM 410 wst szafka do szatni z przegrodą pionową
Szafa ubraniowa BHP 1-drzwiowa SUM 410 wst szafka do szatni z przegrodą pionową

536,89 zł

Cena regularna: 596,55 zł

Najniższa cena: 596,55 zł

436,50 zł

Cena regularna: 485,00 zł

Najniższa cena: 485,00 zł
szt.
Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dla gości hotelowych możliwość zabezpieczenia swoich prywatnych rzeczy na czas pobytu w wybranym ośrodku to podstawa np. na czas zwiedzania pobliskich atrakcji czy wyjścia na plażę. Nie dzieje się to bez powodu – wielu gości hotelowych wraz ze sobą na wypoczynek zabiera ważne dokumenty, dużą ilość gotówki czy urządzenia elektroniczne. Właśnie z tego względu warto swój obiekt wyposażyć w sejfy.

Każdy sejf hotelowy dostępny w naszym asortymencie cechuje się wysoką trwałością oraz zachowaniem doskonałych parametrów nawet przez wiele lat bardzo intensywnej eksploatacji. Zachęcamy do przejrzenia ich całej kolekcji i wybrania idealnych rozwiązań do swojego obiektu.

Sejfy hotelowe

Sejf Chubbsafe Air Hotelowy z zamkiem elektronicznym Sejf Chubbsafe Air Hotelowy z zamkiem elektronicznym
Producent: Chubbsafes
Cena:

953,25 zł

Cena netto: 775,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jak wykorzystać sejf hotelowy w swoim obiekcie?

Sejfy hotelowe są w stanie poprawić poczucie bezpieczeństwa każdego gościa hotelowego, który przy ich pomocy będzie w stanie schować wybrany przez siebie majątek na czas wyjścia na plażę czy zwiedzania zabytków leżących dookoła ośrodka. Urządzenia mają dość prostą, co nie oznacza, że mało skomplikowaną budowę.

Cały sejf hotelowy ma formę prostokąta i wykonany jest z grubych blach – nawet rzędu kilku milimetrów – które są w stanie oprzeć się najpoważniejszym uszkodzeniom w razie chęci kradzieży ich zawartości. Wynika to przede wszystkim z monolitycznej konstrukcji oraz braku widocznych elementów montażowych, co w zasadzie całkowicie uniemożliwia ryzyko kradzieży przez nieprzygotowaną osobę.

Prezentowane urządzenia są oczywiście zamykane. Modele domowe i firmowe zazwyczaj na kluczyk, który wystarczy włożyć do zamka bębnowego i przekręcić, a hotelowe – w specjalny kod o długości od 4 do 6 cyfr. Kod nie jest wybrany przez hotelarzy przypadkowo – zwykły kluczyk dałoby się z łatwością skopiować w jakimkolwiek punkcie dorabiania kluczy.

Sejf hotelowy powinien oczywiście zapewniać bezpieczeństwo przechowywanym pieniądzom czy dokumentom, dlatego znajdziemy w nim w zasadzie wszystkie elementy zabezpieczające. Warto wśród nich wyróżnić rygle nawet o średnicy 18 mm, jak i drzwi wykonane z wysokiej klasy blachy o grubości rzędu 4 mm. To oznacza w zasadzie stuprocentową odporność na działania nieprzygotowanego włamywacza. Sama obudowa została wykonana z blachy 2 mm w sposób monolityczny, co oznacza, że nie da się otworzyć korpusu od strony zewnętrznej w żaden sposób.

Po co montować sejfy hotelowe?

  • Gość hotelowy może sam wybrać kod do otwarcia drzwiczek sejfu – to ogromna zaleta, gdyż każdy gość hotelowy może samodzielnie zdecydować o kodzie otwierania sejfu i nie przekazywać go dalej w celu ochrony swojego majątku. Oczywiście w dalszym ciągu obsługa hotelowa lub instalator mają specjalny kod Master, który jest w stanie odryglować drzwi z pominięciem kodu gościa hotelowego, lecz zna go tylko ściśle wyselekcjonowana grupa osób godna zaufania – nie pozostali goście czy standardowy pracownicy hotelu.
  • Możliwość blokowania i odblokowania bez kluczyka – to z kolei ogromna zaleta dla osób, które chcą wybrać się na plażę. Nie muszą nosić ze sobą kluczyka i chować go na czas kąpieli wodnej, co znacznie zwiększa komfort wypoczynku i ocenę względem danego obiektu hotelowego.
  • Brak ryzyka zgubienia kluczyka – to atut mający znaczenie przede wszystkim finansowe, gdyż klient nie ma fizycznej możliwości zagubienia kluczyka. To oznacza przede wszystkim pełną ochronę finansów, bowiem zazwyczaj w razie zgubienia kluczyka gość hotelowy musiał pokryć koszt jego ponownego zakupu (dorobienia w autoryzowanym serwisie). Nawet w razie zapomnienia kodu, aby otworzyć sejf hotelowy, wystarczy użyć specjalnego kluczyka i zaprogramować sejf w pokoju hotelowym ponownie.

Zapraszamy do zamówienia wybranych modeli już dziś. Warto, aby każdy gość hotelowy był w stanie schować wszystkie ze swoich cennych przedmiotów i zabezpieczyć je na cały czas swojego pobytu. Nasze hotelowe sejfy są oryginalne, dostępne w korzystnej cenie i znakomicie wykonane, dlatego zachęcamy do ich zakupu już dziś. W razie pytań dotyczących sejfów hotelowych zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na to, dlaczego przechowywanie wartościowych przedmiotów ma tak duże znaczenie dla prowadzonego biznesu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 501 610 620
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl