Regały przesuwne - na zamówienie

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3-4 tygodnie
Cena brutto: 1,23 zł 1.23
Cena netto: 1,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Malow
Kod produktu: regaly_przesuwne

Opis

Zabudowa przestrzeni archiwalnej czy magazynowej regałami przesuwnymi nigdy jeszcze nie była taka prosta.

Rozumiejąc Państwa potrzeby w zakresie wyposażenia biur, archiwów i bibliotek, proponujemy produkowany przez nas system regałów przesuwnych. Jest to idealne rozwiązanie w zakresie archiwizacji i magazynowania, dające nieograniczone możliwości i pozwalające do maksimum wykorzystać powierzchnię archiwalną. Szerokie możliwości wyposażenia oraz zestawień poszczególnych elementów zapewniają efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni.

Zadzwoń by ustalić szczegóły, poznać ofertę i wycenę Twojego projektu.

Zastosowanie regałów przesuwnych:

- regały przesuwne do archiwum 
- regały przesuwne do biblioteki
- regały przesuwne do banku
- regały przesuwne archiwizacyjne
- regały przesuwne na akta i dokumenty
- regały jezdne do archiwizacji dokumentów RODO

System naszych regałów jezdnych i przesuwnych umożliwi Państwu najbardziej ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do archiwizacji. Wielowariantowość i indywidualny projekt regałów pozwalają na przechowywanie dokumentacji różnego typu. Najczęściej wykonywane przez nas realizacje stanowią regały przesuwne na segregatory i inne dokumenty oraz regały biblioteczne.  Zabudowa regałami jezdnymi pozwala maksymalnie wykorzystać zajmowaną przestrzeń pomieszczenia pozostawiając jedno przejście między rzędami. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy w pomieszczeniu aż 80% miejsca, które zajmowałyby tradycyjne regały stacjonarne stosowane w archiwum.

Regały przesuwne należą do urządzeń bardzo prostych w obsłudze. Choć z pozoru wyglądające na skomplikowane mechanizmy z wieloma przekładniami i łańcuchami napędowymi okazują się finalnie łatwe i lekkie w przesuwaniu. Cała konstrukcja spoczywa na specjalnym torowisku, które jest przymocowane do podłoża za pomocą kołków rozporowych. Tory posiadają dodatkowe najazdy, które umożliwiają swobodne poruszanie się pomiędzy rzędami regałów przesuwnych. W ofercie posiadamy również drugi rodzaj torowiska: wpuszczany w posadzkę. Tą opcję stosujemy wówczas kiedy klient życzy sobie, aby podłoże pomieszczenia nie posiadało najazdów. Takie torowisko można zainstalować jeszcze na etapie budowy budynku i zalać betonem lub już w gotowym pomieszczeniu dokonać bruzdowania posadzki i zamontować w niej ów tory jezdne do regałów. Każdy regał posiada regulację półek choć co do zasady w projekcie wstępnym ustala się jakie maja być standardowe odległości miedzy półkami i na jaki rodzaj dokumentu mają być przygotowane. Głębokość półki również można przygotować wg. indywidualnych wytycznych. Regały wykonane są z blach malowanych proszkowo.   

Regały przesuwne do archiwum są w pełni bezpieczne, posiadają ochronę przed przypadkowym przesuwem, a także blokadę, zapewniającą zamkniecie całego ciągu. Poszczególne parametry zależą od preferencji zamawiającego. Każdy regał przesuwny posiada korbę tzw. kierownicę za pomocą której przesuwamy regały w ustalonym kierunku.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i zapytaj o indywidualną ofertę. 

Jesteśmy jednym z największych dostawców mebli metalowych i biurowych w Polsce. 

Dział handlowy: 501-610-620  lub 791-695-569 

lub wyślij do nas zapytanie na adres:  sklep@mebiuro.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 501 610 620
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl